Wózek inwalidzki zapewnia możliwość przemieszczania się zarówno osobom z niepełnosprawnością o różnym stopniu, zarówno po kontuzjach czy zabiegach, czy też seniorom. Bywa jednak bardzo kłopotliwy, lub wręcz niemożliwy do przetransportowania. Szczególnie trudne jest to w przypadku podróży samolotem. Ograniczona ruchomość, nie powinna jednak wykluczać nikogo z możliwości przemieszczania się. Nie tylko tego, które jest niezbędne w celach medycznych, czy interesach, ale także turystyki i odpoczynku. Nasza oferta została stworzona po to, żeby osoby korzystające z wózków mogły cieszyć się podróżą w komforcie i mogły w pełni korzystać z życia.

Wypożyczenie wózka inwalidzkiego z dostawą na lotnisko

Dzięki naszej ofercie każda osoba, która potrzebuje wózka inwalidzkiego mogła spokojnie odbyć swoją podróż. Niezależnie od tego, czy musi przemieszczać się w interesach, czy po prostu chce odpocząć na wakacjach. Znamy potrzeby osób z ograniczoną ruchomością i skonstruowaliśmy ofertę tak, aby zapewnić im pełną wygodę. Zabranie własnego wózka, często jest niemożliwe. Aby nasi klienci nie musieli się tym martwić, oferujemy wypożyczenie wózka wraz z dostarczeniem go na lotnisko lub do hotelu. Nasz pracownik, wraz z wózkiem oczekuje na lotnisku na przylot klienta, lub przyjeżdża do wskazanego miejsca, gdzie planuje się zatrzymać. Zdanie wózka po zakończonym okresie wypożyczenia, jest równie wygodne. Wystarczy ustalić długość okresu pobytu i miejsce zdania, a my zatroszczymy się o to, aby go odebrać. Odbiór może być zorganizowany na przykład z lotniska. Elastyczność co do miejsca przekazania wózka to rozwiązanie, które zapewnia spokój i znaczną niezależność w trakcie podróżowania. Zależy nam na tym, aby podróżowanie było nie tylko możliwe, ale też wygodne tak bardzo, jak to tylko możliwe.

Wypożyczenie wózków inwalidzkich – oferta dla hoteli

Znoszenie barier w podróżowaniu, pozwala na korzystanie z oferty noclegowej i turystycznej osobom trwale, lub też czasowo poruszającym się na wózku. Coraz więcej hoteli, chce być miejscami inkluzyjnymi, wrażliwymi na potrzeby osób z niepełnosprawnościami i seniorów. Zdobycie renomy przyjaznego osobom o ograniczonej ruchomości, wymaga stworzenia odpowiednich warunków, aby mogły cieszyć się pobytem w pełni – w spokoju i komforcie. Nie jest to łatwe zadanie. Dlatego właśnie do hoteli, kierujemy ofertę stałej współpracy. Zapewniamy dostarczenie wózków inwalidzkich dla klientów hotelu. Jest to rozwiązanie znacznie wygodniejsze od posiadania własnych wózków przez hotel lub wypożyczania ich stacjonarnie. Oferujemy dostarczenie wózka do hotelu. Po zakończonym okresie wypożyczenia, możemy odebrać go z tego samego miejsca. Dostępna jest także opcja, taka jak w ofercie dla osób indywidualnych. Nasz pracownik może oczekiwać na klienta hotelu na lotnisku wraz z wózkiem. Możliwe jest też późniejsze odebranie wózka z lotniska. Każdy hotel może wybrać rozwiązanie, które najlepiej pasuje do jego polityki i możliwości organizacyjnych.

Wheelchair rental at the Warsaw Chopin and Okęcie airports

We offer wheelchair rental at the airport. Our employee will come with the wheelchair to the airport and pick it up at the same place. It’s very convenient. You don’t have to worry about anything. We speak English. If you want to take advantage of the offer, please contact us by phone: +48 509 828 519.