Wypożyczalnia balkoników i podpórek

POLECANE PRODUKTY

Cena: 40 zł / miesiąc

Cena: 100 zł / miesiąc

Cena: 100 zł / miesiąc

Cena: 60 zł / miesiąc

Cena: 70 zł / miesiąc

Wypożycz podpórkę (balkonik)

Cennik:

 • koszt wypożyczenia na miesiąc: 60 zł
 • dowóz na terenie Warszawy: 50 zł
 • kaucja 100 zł

Podpórka (balkonik)

Balkonik, zwany jest również podpórką. Określić go można, jako sprzęt rehabilitacyjno-pomocniczy, niezbędny, aby mogły poruszać się osoby niepełnosprawne, starsze, czy też te, które mają problem z poruszaniem się, na co dzień. Balkonik doskonale sprawdza się także, kiedy mamy problem z utrzymaniem równowagi. Zaletą balkonika jest to, że jest on regulowany, dlatego można ustawić go wysokości każdej osoby. Podpórka cechuje się lekkością, dlatego bardzo łatwo się z nim przemieszczać. Bardzo lekko pracują kółka przednie, z kolei tylne są wyposażone w nasadki, dlatego blokują osobę, aby nie upadła. Podpórka jest wyposażona w kulkę zawieszoną na sznurku. Z jej pomocą poruszanie staje się łatwe, zaś balkonik można składać z użyciem jednej ręki.

Cechy podpórki:

 • Niezwykle lekki, rozkładany balkonik z przednimi kółkami.
 • Kulka zawieszona na sznurku z przodu balkonika umożliwia łatwe i szybkie składanie za pomocą jednej ręki.
 • Regulowana wysokość (805-880 mm.).
 • Wykonany z aluminium – bardzo lekki (waga tylko 2,1 kg)
 • Max. obciążenie 127 kg.
 • Max. szerokość 610 mm., max. głębokość 615 mm.


Wypożyczanie balkoników i podpórek

Balkoniki oraz chodziki są elementami, które są niezbędne osobom chorym, w podeszłym wieku lub mającym problemy z poruszaniem się. W naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego pacjenci znajdą to, co zapewni im profesjonalną rehabilitację. Przede wszystkim mowa oczywiście o sprzęcie, który umożliwi im swobodne przemieszczanie się. Balkoniki oraz chodziki dostępne w tym miejscu to bardzo mocno zróżnicowana oferta. Tym samym pacjenci mogą dla siebie dobrać taki produkt, który w stu procentach będzie spełniać ich oczekiwania. Nie sposób nie wspomnieć również o bardzo korzystnej, konkurencyjnej cenie.

Ponadto oczywiście mowa jest o chodzikach i balkonikach niezawodnych, wytrzymałych, wykonanych w najlepszego materiału na rynku. Zamawiany w naszej wypożyczalni sprzęt jest oczywiście dostarczany do klienta do domu, pod wskazany adres. Jeśli zachodzi taka potrzeba, jest on oczywiście również składany, udzielany jest instruktaż użytkowania, a poza tym także w razie, gdy nie jest on już potrzebny, to jest on odbierany od klienta.

Różnorodność oferty balkoników i chodzików do wypożyczenia lub zakupu

Różnorodność naszej oferty to jedna z głównych zalet, na które należy wskazać. W ofercie znajdują się takie sprzęty jak:

 • balkoniki rehabilitacyjne z kółkami
 • balkoniki rehabilitacyjne kroczące
 • chodziki czterokołowe aluminiowe
 • chodziki dwukołowe aluminiowe
 • balkoniki krocząco- statyczne, czyli dwufunkcyjne

Cechy dobrej podpórki

Mówiąc o chodzikach, o balkonikach, wskażemy na kategorię podpórek. Bardzo istotnym elementem jest ich budowa. Każdy z chodzików i balkoników ma określoną wagę. Poza tym bardzo istotnym jego parametrem jest oczywiście maksymalne obciążenie, które przekłada się oczywiście na wytrzymałość. Materiały, z których wykonane są proponowane w naszej wypożyczalni chodziki oraz balkoniki to wysoka jakość. Stal oraz aluminium pozwalają na bardzo duże obciążenie. Poza tym konstrukcja jest lekka, dzięki czemu poruszanie się jest znacznie łatwiejsze. Proponujemy wszystkim chorym nie tylko stabilność, ale poza tym również mowa jest o bardzo dużym stopniu wygody. Waga chodzika to zaledwie 2 kg, więc nie trzeba martwić się o problem przy wniesieniu, ich konstrukcja pozwala także na ich swobodne wyregulowanie do potrzeb pacjenta, a także możliwość szybkiego złożenia.

Cały sprzęt proponowany w naszej wypożyczalni jest certyfikowany, sprawdzony i odznacza się wysoką jakością, dostosowaną do wygórowanych wymagań pacjentów.

„To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.”

Wynajem sprzętu

VISAMED  Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

DOSTAWA I ODBIÓR SPRZĘTU PRZEZ NASZYCH KIEROWCÓW

 

Kontakt

+48 509 828 519 pn-pt 8:00 - 21:00
+48 515 924 664 pn-pt 8:00 - 21:00
}

Jesteśmy elastyczni czasowo

Ustalamy wygodny czas dostawy

Numer konta:

Wypożyczalnia sprzętu VISAMED WOJCIECH WALCZAK
Za łóżko: 29 1140 2004 0000 3102 7679 4239
Pozostałe: 88 1140 2004 0000 3302 7575 2269