Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych

POLECANE PRODUKTY:

Cena: 120zł / miesiąc
Cena: 50zł / miesiąc
Cena: 40 zł / miesiąc
Cena: 40zł / miesiąc

Wypożycz łóżko rehabilitacyjne

Cennik:

 • koszt wypożyczenia na miesiąc: 120 zł
 • koszt transportu: 100 zł
 • koszt odebrania sprzętu po zakończeniu użytkowania: 100 zł
 • nie pobieramy kaucji

Łóżko rehabilitacyjne do opieki dla osób chorych

Dla osób obłożnie chorych, przeznaczone są łóżka rehabilitacyjne. Każde łóżko przeznaczone jest dla jednego użytkownika o maksymalnym ciężarze ciała nieprzekraczającym 175 kg. Łóżko rehabilitacyjne ma średnicę z kółkami 125 mm. Dzięki nim możliwe staje się przesuwanie pacjenta po równej podłodze. Dodatkową zaletą jest to, że może być ono obsługiwane w sposób elektryczny przez użytkownika bądź też personel opieki medycznej.

Cechy łóżka:

 • sterowanie elektryczne pięcioma funkcjami: oparcie dla pleców, oparcie dla stóp, regulacja wysokości, funkcja „Trandelenburg” oraz „Odwrotny Trandelenburg”.
 • rama materaca, kółka z indywidualnym systemem blokowania, drewniana deska w przedniej i tylnej części łóżka, drewniane poręcze boczne, trapez z wyciągiem.
 • kontroler ręczny

Wypożyczanie łóżek rehabilitacyjnych

Ciężka choroba, przebyte urazy mechaniczne i inne zdarzenia mogą mieć wpływ na konieczność sprawowania stałej opieki nad daną osobą. Jednocześnie też osoba ta powinna mieć zapewnione jak najlepsze warunki pobytu w szpitalu, ośrodku rehabilitacyjnym czy też we własnym domu. Jednym z koniecznych elementów wyposażenia staje się zatem profesjonalne łóżko rehabilitacyjne. Taki sprzęt to nie tylko znacznie większa szansa na poprawę zdrowia osoby chorej ale i jego ustabilizowania. To znacznie większa wygoda związana z opieką nad osobą obłożnie chorą. Każdy, kto miał z taką sytuacją do czynienia, wie jakie jest to trudne.

Łóżka rehabilitacyjne w niskiej cenie

Nasza oferta związana z wypożyczeniem łóżka rehabilitacyjnego jest wyjątkowo atrakcyjna. Wiemy bardzo dobrze, że tenże sprzęt jest niezbędny. Wiemy także, że jego zakup jest w wielu przypadkach niemożliwy ze względu na wysokie koszty. Trzeba podkreślić, że w naszym kraju zakup łóżka rehabilitacyjnego nie jest refundowany. Tym samym wynajęcie go to najlepsze rozwiązanie. Proponujemy wysokiej klasy łóżka rehabilitacyjne z dostawą we wskazane przez klienta miejsce. Może to być jakiś ośrodek lub też prywatny dom, w którym przebywa osoba chora. Dostawa łóżka pod wskazany adres to koszt tylko 100 zł. Podobnie jego odbiór w momencie, gdy nie jest już potrzebne wiąże się z taką samą kwotą. Użytkowanie łóżka wynosi tylko 120 zł. na miesiąc. Mamy jedną z najbardziej atrakcyjnych ofert na rynku.

Wysoka jakość, niska cena – wypożyczalnia to opcja na oszczędność

Oczywiście nie chodzi tutaj wyłącznie o atrakcyjne ceny. Łóżka rehabilitacyjne, które tu prezentujemy, to sprzęt odznaczający się bardzo wysoką jakością. Ich konkretne zalety można zawrzeć w kilku krótkich punktach:

 • łóżka sterowane są elektrycznie, co przekłada się na możliwość ułożenia osoby chorej w dowolnej pozycji.
 • łóżka te zapewniają osobie chorej uniknięcie ryzyka wystąpienia odleżyn,
 • łóżka posiadają na nóżkach kółka, dzięki czemu można całe łóżko dowolnie przesuwać po płaskiej powierzchni.
 • ważnym aspektem na pewno jest maksymalna waga osoby chorej, w odniesieniu do proponowanych przez nas łóżek waga wynosi 175 kg.

Łóżka, które oferuje nasza firma do wynajęcia to nie tylko bardzo dobra propozycja finansowa. To także komfort dostarczenia ich pod wskazany adres i odebrania w momencie, gdy nie są one już potrzebne. Łóżka te to bardzo wysoka jakość, to pełne bezpieczeństwo osoby chorej. Z boków mamy umieszczone specjalne barierki zabezpieczające. Łóżka są sterowane elektrycznie, co jest również ukłonem w stronę opiekunów osób chorych. W razie jakichkolwiek pytań nasza firma oczywiście chętnie udziela wszelkich odpowiedzi i jest w stanie rozwiać wszelkie pojawiające się wątpliwości. Tym samym bardzo trudno jest na naszym rynku znaleźć bardziej atrakcyjną ofertę wynajmu łóżek rehabilitacyjnych. Spora grupa klientów, którzy korzystali bądź korzystają z naszych usług jest pewnym dowodem na to, że oferujemy państwu najlepszej jakości usługi oraz towar na najwyższym poziomie na polskim rynku.

Szybkość dostawy

Dostawa łóżka realizowana jest jeszcze tego samego dnia, w którym zamówienie zostało złożone. Wyjątkiem od tej zasady jest sytuacja, w której klient kontaktuje się późno, w godzinach wieczornych – w takim wypadku dostawy można spodziewać się jednak już kolejnego dnia. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że szybkość dostawy jest dla naszych klientów priorytetowa ze względu na konieczność szybkiego zapewnienia profesjonalnej opieki osobie chorej, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby sprostać wymaganiom naszych klientów. Jesteśmy elastyczni w kwestii godzin, a niekiedy pracujemy w dni kiedy inne firmy są zamknięte – jak weekendy i święta. Wszystko zależy od sytuacji, oczywiście wszystkie terminy ustalamy indywidualnie.

Instruktarz obsługi

Montaż jest dokonywany na miejscu. Zapewniona jest także instrukcja obsługi łóżka – opcje regulacji jego nachylenia, dostosowania wysokości czy ściągania bocznych zabezpieczeń, aby osoba opiekująca się pacjentem miała pełną możliwość dostosowania łóżka do wygody osoby chorej oraz zaleceń lekarza. Instrukcja użytkowania dotyczy także elektronicznej obsługi łóżka, tak, aby można było na bieżąco dostosowywać jego funkcje do aktualnych potrzeb personelu medycznego czy osoby chorej. Sam sprzęt jest bardzo intuicyjny, natomiast nasi kierowcy są dla Państwa po to aby rozwiać wszelkie wątpliwości I doradzić jakie ustawienia mogą dać największy komfort pacjentowi oraz personelowi, który opiekuje się pacjentem.

Dezynfekcja

Aby zapewnić naszym klientom wygodę użytkowania oraz bezpieczeństwo, łóżko jest dokładnie czyszczone oraz dezynfekowane po każdym oddaniu, również pod kątem zarażenia COVID-19, nie ma więc obaw o przeniesienie bakterii czy wirusów, które mogły zatrzymać się na łóżku po poprzednim użytkowniku. Zdajemy sobie sprawę z tego, że osoby chore mogą być podatne nawet na najmniejsze zakażenie, dlatego dbamy o bezpieczeństwo i komfort osób chorych oraz personelu medycznego.

Gwarancja

Jeśli łóżko zostanie uszkodzone podczas użytkowania, klient nie musi obawiać się o dalsze funkcjonowanie osoby chorej na wadliwym produkcie. W takim wypadku łóżko jest natychmiastowo wymieniane na nowy produkt – wtedy również następuje montaż nowego łóżka na miejscu dostawy. Tego typu ewentualny proces wymiany następuje podczas wypożyczenia łóżka. Każdy z naszych klientów jest objęty tego typu gwarancją, nie ma konieczności dokupywania jej w pakiecie dodatkowym. Ewentualnie nasi wykwalifikowani kierowcy zjawią się u Państwa aby naprawić łóżko, ponieważ rozumiemy że niekiedy przenoszenie pacjenta jest niemożliwe. Do tego też jesteśmy przygotowani, nie ma obawy o żadne niedogodności.

Refundacja

Podczas wypożyczania łóżka nie ma możliwości refundacji z Narodowego Funduszu Zdrowia, należy zapłacić pełną kwotę. Natomiast jeśli posiadają Państwo znaczne problemy finansowe polecamy skontaktować się z Ośrodkiem Pomocy Społecznej lub Stołecznym Centrum Pomocy Rodzinie, ewentualnie z jakąś fundacją, która wedle Państwa sytuacji indywidualnie dobierze formę pomocy. Jeśli jednak klient ma zamiar zakupić łóżko, wtedy istnieją pewne opcje refundacji – w tym wypadku należy kontaktować się z firmą w celu ustalenia możliwości refundacji zakupu. Dodatkowo nasi klienci mogą starać się o refundację z PFRON (Państwowy Fundusz Rehabilitacyjny Osób Niepełnosprawnych). Jeśli osoba wypożyczająca chce zakupić łóżko, nasza firma, na życzenie klienta, może pomóc wypełnić wniosek o refundację lub dofinansowanie do zakupu łóżka z PFRON. Jeśli instytucja PFRON bądź każda inna z wymienionych będzie zainteresowana refundowaniem kosztów sprzętu można przekazać kontakt Państwa opiekuna do pracowników naszego sklepu, którzy wszystko ustalą I pokierują całą sprawą.

Czas wynajmu

Nasza firma skupia się na przede wszystkim na potrzebach klientów, rozumiemy że niekiedy sytuacja życiowa może zaskoczyć I sprzęt ortopedyczny w postaci łóżka rehabilitacyjnego jest potrzebne od zaraz ale nigdy nie jest pewne na ile. Czy jest to kwestia krótkiej rekonwalescencji czy długiej z zastosowaniem rehabilitacji oraz licznych konsultacji lekarskich. Aby zapewnić naszym klientom komfort nie wymagamy podpisywania umowy na jakiś konkretny okres, jak pół roku czy rok. Nasz wynajem jest miesięcy, a po zakończeniu miesiąca to klient decyduje czy najem przedłuża czy rezygnuje.

Jakie łóżko rehabilitacyjne będzie najlepsze?

Nasze łóżka rehabilitacyjne cechują się dużym rozwinięciem technologicznym, a jednocześnie prostotą w samym użytkowaniu. Zalecane jest dla osób ciężko chorych, ale I takich, które są po krótkich zabiegach aby szybciej wrócić do pełnej sprawności. Każde łóżko jest wyposażone w pilota, który jest bardzo prosty w użyciu, aby podnieść poszczególne elementy leża wystarczy przytrzymać strzałkę kierującą się w górę lub w dół w zależności od potrzeb. Transport pacjenta z pomieszczenia do pomieszczenia jest ułatwione ze względu na zamontowane w łóżku kółka. Maksymalna waga pacjenta to 175 kg, co za tym idzie łóżko dobre jest dla każdego. Łóżko posiada 4 – funkcję sterowania, jak:

 • podnoszenie nóg
 • podnoszenie głowy I tułowia
 • podnoszenie góra, dół w zakresie 40 – 80 cm
 • ustawienie łóżka pod kątem

Koszty wynajmu

Koszt wynajmu łóżka rehabilitacyjnego 4 – funkcyjnego to:

 • wynajem 120 zł / msc
 • dostawa na terenie Warszawy to 100zł, działamy na terenie całego województwa mazowieckiego I jeśli dostawa wykracza poza teren Warszawy koszt ustalamy indywidualnie
 • odbiór sprzętu a terenie Warszawy to 100zł, działamy na terenie całego województwa -mazowieckiego I jeśli dostawa wykracza poza teren Warszawy koszt ustalamy indywidualnie

Nie pobieramy kaucji

Ewentualne dodatkowe elementy do łóżka pod wynajem:

 • materac przeciwodleżynowy 50 zł / msc
 • stolik przyłóżkowy 30 zł / msc

Jeśli interesuje Państwa zakup materaca przeciwodleżynowego z refundacją NFZ, należy udać się do lekarza internisty (lekarza rodzinnego) po zlecenie na zaopatrzenie w wyroby medyczne. Posiadając takie zlecenie można nabyć materac po refundacji z 400 zł, za 120 zł.

Posiadamy w swojej ofercie także:

 • miski pneumatyczne do mycia głowy w pozycji leżącej,
 • szeroki wybór produktów do mycia I pielęgnacji firmy SENI CARE,
 • podkłady nieprzemakalne,
 • kaczki, baseny i wiele innych.

Zachęcamy do kontaktu, nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie udzielą porad z czego warto skorzystać.

 

 

 

 

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 509 828 519 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie kontakt.  Nasz sklep stacjonarny znajdą Państwo przy ulicy Szajnochy 8 w Warszawie poniżej mapa ułatwiająca dojazd.

Lokalizacja

VISAMED ul. Karola Szajnochy 8 
01-637 Warszawa

Kontakt

509 828 519  8:00 - 21:00

}

Godziny otwarcia

Pon - Piąt  8:00 - 16:00

Numer konta:

Wypożyczalnia sprzętu VISAMED WOJCIECH WALCZAK
29 1140 2004 0000 3102 7679 4239