Wypożyczalnia wózków inwalidzkich

Wypożycz wózek inwalidzki

Cennik:

  • koszt wypożyczenia na miesiąc: 50 zł
  • dowóz na terenie Warszawy: 50 zł
  • kaucja: 150 zł

Wózek inwalidzki

kładana stalowa rama z podwójnym krzyżakiem gwarantuje większą wytrzymałość i sztywność konstrukcji. Łatwo zmywalna, „oddychająca” tapicerka zapewnia wysoki komfort. Koła na szybkozłączki zmniejszają gabaryty wózka w czasie transportu. Odchylane boczki ułatwiają przesiadanie się z i na wózek oraz umożliwiają dojechanie np. do stołu. Odchylane i demontowane podnóżki z regulacją wysokości umożliwiają prawidłowe ustawienie nóg. Wózek jest wyposażony w hamulce z regulacją siły docisku oraz aluminiowe lakierowane ciągi co zapobiega brudzeniu rąk. Oparcie wyposażone jest w kieszeń na drobiazgi. Odblaski na tylnych kołach poprawiają bezpieczeństwo

Cechy wózka:

  • przemyślana, wytrzymała konstrukcja (maksymalna masa użytkownika do 125 kg).
  • masa wózka 18 kg.
  • siedzisko dostępne w szerokościach 41 cm oraz 46 cm.

Wypożyczanie wózków inwalidzkich

Przewlekłe choroby i urazy powodują, że dana osoba przestaje panować nad swoim ciałem. Uniemożliwiony jest swobodny ruch. Tym samym koniecznym elementem staje się zastosowanie wózka inwalidzkiego. Jego zakup to oczywiście duży komfort. Nie każdy jednak dysponuje na tyle dużymi środkami finansowymi, aby móc pozwolić sobie na taki wydatek. W tym miejscu należy zwrócić uwagę na możliwość wypożyczenia wózków inwalidzkich, które oferują sklepy rehabilitacyjne.

W naszym asortymencie znajdują się wózki ręczne

Obsługa danej wypożyczalni nie tylko dowozi do danej osoby wypożyczany wózek. Tutaj każdy może liczyć także na wybór odpowiedniego modelu spełniającego oczekiwania. Personel danej wypożyczalni jest w stanie doradzić w zakresie doboru odpowiadającego rodzaju wózka, który będzie spełniał wszelkie oczekiwania. Poza bardzo dużym wyborem różnych nowoczesnych wózków, mowa jest także o bardzo przystępnych cenach. Owe ceny kształtują się na poziomie 50 zł za miesiąc użytkowania i 150 zł kaucji, która jest oczywiście zwracana po zakończeniu wynajmu. Gdyby osoba zainteresowana potrzebowała dowozu, zakres odległości także jest współmierny z ceną takiej dodatkowej usługi.

Szeroki zakres obsługi wypożyczalni wózków inwalidzkich

Obsługa w wypożyczalni nie sprowadza się tylko do wyboru modelu wózka. Wybrany produkt może być bowiem dostarczony do miejsca pobytu osoby chorej. Jak najbardziej można liczyć na instruktaż użytkowania. Po okresie wypożyczenia dany sprzęt jest odbierany także przez personel wypożyczalni. Tym samym można mówić o obsłudze kompleksowej, a także gwarancji niezawodności sprzętu. Jeśli dojdzie natomiast do awarii, do nieprawidłowego działania sprzętu, zapewniony jest serwis lub nowy wózek w zamian.

Niezawodność, bardzo szeroki wybór, dogodne ceny, miła obsługa. To cechy, które są cenione na rynku, które budują świadomość marki. To cechy, których oczekują klienci rożnych punktów usługowych, w tym oczywiście również wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. Wózki inwalidzkie, które znajdują się w ofercie wypożyczalni są nowoczesne, niezawodne, spełniają różnego rodzaju restrykcyjne normy i tym samym spełniają także wymagania klientów. Nie tylko pozwalają przyjmować codzienność znacznie łatwiej, nie tylko powodują, że można mówić o większych możliwościach poruszania się. To sprzęt, który z powodzeniem pozwala znacznie szybciej się rehabilitować, pozwala na poprawę zdrowia.

Z uwagi na to, że wózki inwalidzkie pozwalają osobom chorym funkcjonować w społeczeństwie, we własnym domu znacznie sprawniej, ich wysoka jakość użytkowa przekłada się nie tylko na poprawę ich zdrowia fizycznego, ale równocześnie też na poprawę zdrowia psychicznego. W naszej wypożyczalni klient znajduje to wszystko, co pozwoli mu na pełną satysfakcję mimo utrudnień związanych z chorobą bądź urazami, spowodowanymi przez zdarzenia losowe.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22 833 48 32 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie kontakt.  Nasz sklep stacjonarny znajdą Państwo przy ulicy Szajnochy 8 w Warszawie poniżej mapa ułatwiająca dojazd.

Lokalizacja

VISAMED ul. Karola Szajnochy 8 
01-637 Warszawa

Kontakt

509 828 519  8:00 - 21:00
22 833 48 32 8:00 - 18:00

}

Godziny otwarcia

Pon - Czw 8:00 - 18:00
Piąt 8:00 - 16:00