Wypożyczalnia wózków inwalidzkich

POLECANE PRODUKTY

Wózek stalowy

Cena: 130 zł / miesiąc

wypożyczalnia sprzętu medycznego, szpitalnego warszawa

Cena: 250 zł / miesiąc

Wypożycz wózek inwalidzki

Cennik:

 • koszt wypożyczenia na miesiąc: 70 zł

Wózek inwalidzki składany

Wózek inwalidzki wyposażony jest w składaną stalową ramę. Dodatkowo podwójny krzyżak sprawia, że konstrukcja jest sztywna i wytrzymała. Tapicerka łóżka jest oddychająca, łatwo się ją zmywa, co sprawia, że dla pacjenta stanowi wysoki komfort. Dzięki temu, że koła są wyposażone w szybkozłączki, znacznie zmniejszają się wymiary w czasie transportu. Boki wózka są odchylane, co sprawia, że łatwo można się na niego przesiadać. Dodatkowo wózkiem bardzo łatwo się poruszać, dlatego możemy nim dojechać np. do stołu. Prawidłowe ustawienie nóg sprawiają odchylane i dementowane podnóżki. Wózek posiada hamulce oraz aluminiowe lakierowane ciągi, co zapobiega brudzeniu rąk. Oparcie fotela posiada kieszeń, w której mieszczą się różnorodne drobiazgi. Na tylnych kołach znajdują się odblaski, które zapewniają większe bezpieczeństwo.

Cechy wózka:

 • przemyślana, wytrzymała konstrukcja (maksymalna masa użytkownika do 125 kg).
 • masa wózka 18 kg.
 • siedzisko dostępne w szerokościach 41 cm oraz 46 cm.
 • Wypożycz wózek inwalidzki

  Cennik:

  • koszt wypożyczenia na miesiąc: 250 zł

  Wózek elektryczny

  Rozmiar całkowity (Długość* Szerokość * Wysokość): 1005*670*960 mm
  Wysokość siedziska: 520 mm
  Szerokość siedziska: 450 mm
  Głębokość siedziska: 450 mm
  Wysokość podłokietnika: 200 mm
  Wysokość oparcia: 800 mm
  Waga akumulatora: 2,5 kg
  Waga wózka inwalidzkiego z baterią: 36 kg
  Prędkość maksymalna: 6 km/h

  Cechy wózka:

  • Odległość hamowania przy prędkości 6 km/h: ≤ 1500 mm
  • Maks. promień skrętu: ≤ 1200 mm
  • Obciążenie użytkowe: 130 kg

  Wypożycz wózek inwalidzki

  Wózek stalowy

  Cennik:

  • koszt wypożyczenia na miesiąc: 120 zł

  Wózek stalowy H011 z regulacją podnóżków

  Wózek stalowy H011 to doskonały ręczny wózek inwalidzki, którego głównym przeznaczeniem jest transport chorego. Dzięki stalowej, sztywnej ramie, wózek bez problemu może być wprowadzony zarówno na podjazdy, jak również wwieziony po rampie do specjalistycznego samochodu, gdyż ten rodzaj materiału zapewnia stabilizację podczas jazdy. Ważną cechą jest to, że wózek stalowy H011 może posłużyć do transportu chorych o większych gabarytach – jego wytrzymałość to 135 kg.

  Cechy wózka:

 • regulowane pod kątem podnóżki
 • podnóżki uchylne oraz odchylane podłokietniki
 • szybki demontaż kół i składanie na krzyżaku
 • waga: 20 kg.
 • Stalowa rama
 • utrzymuje ciężar nawet do 135 kg.
 • koła amortyzują nierówności
 • Wypożyczanie wózków inwalidzkich

  Przewlekłe choroby i urazy powodują, że dana osoba przestaje panować nad swoim ciałem. Uniemożliwiony jest swobodny ruch. Tym samym koniecznym elementem staje się zastosowanie wózka inwalidzkiego. Jego zakup to oczywiście duży komfort. Nie każdy jednak dysponuje na tyle dużymi środkami finansowymi, aby móc pozwolić sobie na taki wydatek. W tym miejscu należy zwrócić uwagę na możliwość wypożyczenia wózków inwalidzkich, które oferują sklepy rehabilitacyjne.

  W naszym asortymencie znajdują się wózki ręczne

  Obsługa danej wypożyczalni nie tylko dowozi do danej osoby wypożyczany wózek. Tutaj każdy może liczyć także na wybór odpowiedniego modelu spełniającego oczekiwania. Personel danej wypożyczalni jest w stanie doradzić w zakresie doboru odpowiadającego rodzaju wózka, który będzie spełniał wszelkie oczekiwania. Poza bardzo dużym wyborem różnych nowoczesnych wózków, mowa jest także o bardzo przystępnych cenach. Owe ceny kształtują się na poziomie 50 zł za miesiąc użytkowania i 150 zł kaucji, która jest oczywiście zwracana po zakończeniu wynajmu. Gdyby osoba zainteresowana potrzebowała dowozu, zakres odległości także jest współmierny z ceną takiej dodatkowej usługi.

  Szeroki zakres obsługi wypożyczalni wózków inwalidzkich

  Obsługa w wypożyczalni nie sprowadza się tylko do wyboru modelu wózka. Wybrany produkt może być bowiem dostarczony do miejsca pobytu osoby chorej. Jak najbardziej można liczyć na instruktaż użytkowania. Po okresie wypożyczenia dany sprzęt jest odbierany także przez personel wypożyczalni. Tym samym można mówić o obsłudze kompleksowej, a także gwarancji niezawodności sprzętu. Jeśli dojdzie natomiast do awarii, do nieprawidłowego działania sprzętu, zapewniony jest serwis lub nowy wózek w zamian.

  Niezawodność, bardzo szeroki wybór, dogodne ceny, miła obsługa. To cechy, które są cenione na rynku, które budują świadomość marki. To cechy, których oczekują klienci rożnych punktów usługowych, w tym oczywiście również wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego. Wózki inwalidzkie, które znajdują się w ofercie wypożyczalni są nowoczesne, niezawodne, spełniają różnego rodzaju restrykcyjne normy i tym samym spełniają także wymagania klientów. Nie tylko pozwalają przyjmować codzienność znacznie łatwiej, nie tylko powodują, że można mówić o większych możliwościach poruszania się. To sprzęt, który z powodzeniem pozwala znacznie szybciej się rehabilitować, pozwala na poprawę zdrowia.

  Z uwagi na to, że wózki inwalidzkie pozwalają osobom chorym funkcjonować w społeczeństwie, we własnym domu znacznie sprawniej, ich wysoka jakość użytkowa przekłada się nie tylko na poprawę ich zdrowia fizycznego, ale równocześnie też na poprawę zdrowia psychicznego. W naszej wypożyczalni klient znajduje to wszystko, co pozwoli mu na pełną satysfakcję mimo utrudnień związanych z chorobą bądź urazami, spowodowanymi przez zdarzenia losowe.

  „To jest wyrób medyczny.

  Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.”

  Wynajem sprzętu

  VISAMED  Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

  DOSTAWA I ODBIÓR SPRZĘTU PRZEZ NASZYCH KIEROWCÓW

   

  Kontakt

  +48 509 828 519 pn-pt 8:00 - 21:00
  +48 515 924 664 pn-pt 8:00 - 21:00
  }

  Jesteśmy elastyczni czasowo

  Ustalamy wygodny czas dostawy

  Numer konta:

  Wypożyczalnia sprzętu VISAMED WOJCIECH WALCZAK
  Za łóżko: 29 1140 2004 0000 3102 7679 4239
  Pozostałe: 88 1140 2004 0000 3302 7575 2269