Wypożyczalnia stolików przyłóżkowych

POLECANE PRODUKTY

Cena: 40zł / miesiąc
Cena: 40 zł / miesiąc

Cena: 140 zł / miesiąc

Wypożyczalnia stolików przyłóżkowych w Warszawie

Stoliki przyłóżkowe to niezbędny dodatek do sprzętu rehabilitacyjnego, który ułatwia funkcjonowanie osobom chorym. Osoby które są unieruchomiony i muszą długi czas spędzać łóżku powinny mieć zapewniony odpowiedni sprzęt, który pozwoli na wykonywanie podstawowych czynności. Proponowane stolik zapewniają wygodne spożywanie posiłków, pisanie, czy nawet korzystanie z laptopa.

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego oferuje wysokiej jakości stoliki przyłóżkowe. Warto skorzystać z tej atrakcyjnej propozycji, która ułatwi nam życie.

Wygodne stoliki przyłóżkowe

Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego zapewnia możliwość skorzystania z atrakcyjnych modeli stolików, które są bardzo funkcjonalne. Ruchomy stolik pozwala na wygodne spożywanie posiłku, ułatwia podstawowe czynności choremu, a także osobie opiekującej się.
Nie ulega wątpliwości, iż wypożyczenie takiego sprzętu sprawi, że pokój chorego będzie bardziej funkcjonalny i odpowiednio wyposażony.

Proponowane stoliki można w odpowiedni sposób regulować. Dostosowujemy je do wysokości i potrzeb pacjenta. Model te posiada kółka, dzięki którym łatwo go przesunąć i usytuować w danym miejscu, zabezpieczamy je za pomocą hamulca.

Wysoka jakość funkcjonalność

Proponowane modele stolików wykonane są z należytą starannością, z wysokiej wysokiej jakości materiałów bezpiecznych dla zdrowia pacjenta. Posiadają solidną i stabilną konstrukcję.