Wypożyczalnia koncentratorów tlenu Warszawa

Cena: 150 zł / miesiąc

Koncentrator tlenu

Zobacz produkt

W naszej ofercie znajdziecie Państwo najnowocześniejsze urządzenia medyczne, które pozwolą na skuteczne leczenie Pacjentów z różnymi dolegliwościami. Polecamy między innymi nowoczesne koncentratory tlenu na wynajem, które są do dyspozycji placówek medycznych oraz osób prywatnych w Warszawie i okolicach. Do czego służą te urządzenia i kiedy warto z nich skorzystać?

Czym są koncentratory tlenu?

Dostępne w naszej warszawskiej wypożyczalni koncentratory tlenu to specjalistyczne urządzenia medyczne, które dostarczają Pacjentowi powietrze do oddychania z podwyższoną zawartością tlenu. Mogą pracować w trybie ciągłym i w ten sposób pozwalają na zapewnienie najlepszej opieki osobom cierpiącym na różnego rodzaju choroby układu oddechowego, a także posiadającym schorzenia kardiologiczne czy onkologiczne. Dodatkowo, koncentrator tlenu filtruje i nawilża powietrze, zapewniając maksymalny komfort oddychania w każdej sytuacji.

Nasza wypożyczania koncentratorów tlenu w Warszawie dostarcza najnowocześniejsze urządzenia tego typu, które sprawdzą się w przypadku Pacjentów cierpiących między innymi na:

 • przewlekłe choroby płuc;
 • astmę oskrzelową;
 • dysplazję oskrzelowo-płucną;
 • raka płuc;
 • mukowiscydozę;
 • dusznicę bolesną;
 • niewydolność krążenia;
 • nadciśnienie tętnicze i wiele innych chorób.

Co więcej, wypożyczenie koncentratora tlenu umożliwi skuteczną rehabilitację po różnego rodzaju zabiegach, a nawet poprawienie kondycji psychicznej osób, które cierpią np. na depresję. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom tlenoterapia będzie skuteczna i pozwoli na skuteczną opiekę w każdych warunkach – zarówno w placówce medycznej, jak również w domu.

Do dyspozycji są dwa rodzaje koncentratorów tlenu – stacjonarne oraz przenośne. Te pierwsze używane są najczęściej, ponieważ zapewniają najwyższą wydajność i efektywną pracę przez bardzo długi czas. Stosowane są powszechnie w różnego rodzaju placówkach medycznych, przychodniach, szpitalach, a nawet w domach. Wypożyczenie koncentratora tlenu przenośnego polecamy wszystkim osobom, które muszą korzystać z tleniu poza domem – są mobilne, funkcjonalne i zapewniają ciągłą pracę również pod gołym niebem.

Warto dodać, że korzystanie z oferowanych przez nas koncentratorów tlenu nie jest skomplikowane, a intuicyjna obsługa i ciągła praca urządzenia powodują, że poradzą sobie z nim nawet mniej doświadczeni użytkownicy. Koncentrator może pracować w trybie ciągłym nawet przez 24 godziny na dobę, dostarczając w ciągu minuty określoną, dopasowaną do potrzeb Pacjenta objętość tlenu.

W przypadku jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu z naszymi specjalistami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i doradzą wybór odpowiedniego rozwiązania.

Zapraszamy do wypożyczania koncentratorów tlenu w Warszawie!

Nasza wypożyczalnia koncentratorów tlenu zapewnia dostęp do urządzeń nowoczesnych, które tworzone są przez cenionych i sprawdzonych producentów. Dzięki zastosowaniu w ich produkcji odpowiednio wyselekcjonowanych komponentów oraz najnowszych technologii zapewniają bezproblemową, ciągłą pracę przez bardzo długi czas. Możliwość wynajmu dopasowanego do własnych potrzeb sprzętu sprawia, że możecie Państwo zaoszczędzić i skorzystać z koncentratora tlenu przez dopasowany do Waszych potrzeb czas. Zapewniamy dostarczenie sprzętu, jego podłączenie oraz wytłumaczenie tego, jak korzystać z urządzenia.

Zapewniamy kompleksowe, w pełni profesjonalne usługi oraz doskonałej jakości sprzęt w bardzo atrakcyjnych cenach. Zachęcamy do zapoznania się z pełną ofertą i wypożyczenia koncentratora tlenu do użytku w placówce medycznej albo domu. Jest to doskonała opcja dla wszystkich osób, które nie chcą kupować nowego urządzenia – to wydatek rzędu kilku, a nawet kilkunastu tysięcy złotych. Wynajem jest więc doskonałą i o wiele tańszą alternatywą, dzięki której zrealizujecie Państwo własne cele. Zapraszamy do owocnej współpracy!

Chcąc spełniać oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników i zapewniać możliwość skutecznego leczenia Pacjentów, oferujemy łóżka rehabilitacyjne używane w Warszawie. Macie Państwo możliwość ich wypożyczenia na dowolny okres w bardzo przystępnych cenach – dzięki temu możecie zaoszczędzić i zaopatrzyć się w dowolne rozwiązanie, dopasowane w stu procentach do Waszych indywidualnych potrzeb. Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą i wyboru łóżka, które pozwoli na efektywną opiekę nad Pacjentem i jego powrót do pełnej sprawności.

Wynajem łóżek rehabilitacyjnych używanych

W skład naszej oferty wchodzą wyłącznie najnowocześniejsze łóżka rehabilitacyjne używane, które znajdują się w doskonałym stanie i dają maksymalny komfort Pacjentom. Dzięki możliwości regulacji, łatwemu sterowaniu za pomocą pilota, a także solidności sprawdzają się zarówno w placówkach medycznych, jak również domach i mieszkaniach, służąc osobom z różnymi chorobami czy schorzeniami.

W VISAMED dbamy o doskonały stan oferowanych rozwiązań, dzięki czemu masz pewność, że skorzystasz z  łóżek rehabilitacyjnych higienicznych, w pełni sprawnych oraz wygodnych. Możliwość ich wypożyczenia sprawi, że każdy wynajmujący zyska spore oszczędności i zaopatrzy się w funkcjonalne rozwiązanie na dopasowany do własnych potrzeb okres.

Dlaczego nasze łózka rehabilitacyjne używane w Warszawie?

W VISAMED oferujemy najnowocześniejsze używane łóżka rehabilitacyjne od cenionych producentów. Dzięki temu ich wynajem cieszy się dużą popularnością zarówno wśród placówek medycznych, jak również Klientów prywatnych.

Jakie są najważniejsze zalety oferowanych przez nas łóżek rehabilitacyjnych używanych?

 • Najwyższy komfort. Używane łóżka rehabilitacyjne to przede wszystkim maksymalna wygoda, dzięki której każdy Pacjent może w doskonałych warunkach powracać do zdrowia. Wynika to z zastosowanych rozwiązań, a także komponentów – wszystkie dostępne w naszej ofercie łóżka to produkty cenionych marek, które posiadają doświadczenie w projektowaniu i tworzeniu sprzętu medycznego.
 • Trwałość i solidność. Zastosowanie w produkcji łóżek odpowiednio wyselekcjonowanych komponentów oraz nowoczesnych technologii sprawia, że są one nie tylko komfortowe, ale również wytrzymałe. Dzięki temu mogą służyć w domach czy placówkach na przestrzeni wielu lat, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających użytkowników.
 • Możliwość regulacji. Dzięki wspomnianym już technologiom łóżka rehabilitacyjne mogą być dowolnie regulowane – pod kątem wysokości czy położenia nóg i pleców, co pozwala na ich pełne dopasowanie do potrzeb konkretnego Pacjenta. Wpływa to dodatkowo na komfort i zwiększa możliwości związane z leczeniem osoby chorej.
 • Łatwa obsługa. W naszej ofercie znalazły się łóżka rehabilitacyjne używane sterowane za pomocą pilota. Dzięki łatwej, intuicyjnej obsłudze, poradzi sobie z tym każdy użytkownik. Dodatkowym atutem tego rodzaju rozwiązań jest fakt, że Pacjent chcący zmienić swoją pozycję, nie musi wołać opiekuna – wystarczy jeden przycisk, by uzyskać odpowiedni efekt.
 • Duży wybór. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak różne są potrzeby Pacjentów, dlatego też oferujemy różnego rodzaju łóżka używane rehabilitacyjne. Znajdziecie Państwo wśród nich rozwiązania o różnym przeznaczeniu i odmiennych parametrach, które dopasujecie w pełni indywidualnie do konkretnych potrzeb. Zachęcamy do sprawdzenia dostępnych rozwiązań.
 • Atrakcyjne ceny. Wynajem łóżek rehabilitacyjnych używanych możliwy jest w bardzo przystępnych cenach – dzięki tej usłudze nie musicie Państwo kupować nowych sprzętów i skorzystacie z dostępnych rozwiązań przez taki okres, jaki będzie niezbędny, by powrócić do zdrowia. Jest to opcja niezwykle atrakcyjna, dlatego też cieszy się tak dużym zainteresowaniem naszych Klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na łóżka rehabilitacyjne używane i wyboru rozwiązań, które będą w stu procentach dopasowane do Państwa potrzeb!

„To jest wyrób medyczny.

Używaj go zgodnie z instrukcją używania lub etykietą.”

Wynajem sprzętu

VISAMED  Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

DOSTAWA I ODBIÓR SPRZĘTU PRZEZ NASZYCH KIEROWCÓW

 

Kontakt

+48 509 828 519 pn-pt 8:00 - 21:00
+48 515 924 664 pn-pt 8:00 - 21:00
}

Jesteśmy elastyczni czasowo

Ustalamy wygodny czas dostawy

Numer konta:

Wypożyczalnia sprzętu VISAMED WOJCIECH WALCZAK
Za łóżko: 29 1140 2004 0000 3102 7679 4239
Pozostałe: 88 1140 2004 0000 3302 7575 2269