Wypożyczalnia szafek przyłóżkowych

POLECANE PRODUKTY

Cena: 40 zł / miesiąc
Cena: 40zł / miesiąc
Cena: 120 zł / miesiąc

Wypożyczalnia szafek przyłóżkowych w Warszawie

Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych zapewnia skorzystanie z dodatkowych sprzętów, które ułatwią funkcjonowanie osobie chorej, a także osobie, która opiekuje się nią. Do takich sprzętów należy zaliczyć również szafki przyłóżkowe, które są tak zaprojektowane by były jak najbardziej praktyczne, a chory mógł je samodzielnie obsługiwać.

Wygoda i estetyka oraz funkcjonalność szafek przyłóżkowych

Wypożyczając łóżko rehabilitacyjne wartość zapewnić choremu również dogodne umeblowanie, które ułatwi przechowywanie potrzebnych rzeczy. Niewątpliwie chory łatwo będzie mógł skorzystać z takich profesjonalnych mebli, które ułatwią mu podstawowe czynności. Proponowane modele są wykonane z wysokiej jakości materiałów, posiadają solidną konstrukcję.

Różne zadania szafek przyłóżkowych

Szafki przyłóżkowe świetnie sprawdzają się do przechowywania leków, produktów spożywczych, czy też higienicznych. Można wypożyczyć szafeczkę wyposażoną w półki oraz szufladkę, dodatkowo mebel ten wyposażony jest w ruchomy stolik, który można dostosować do potrzeb chorego. Posiada on część stałą- jest to blat oraz ruchomą, dzięki której możemy blat dostosować do naszych wymagań. W ten sposób chory może wygodnie spożywać posiłki, pisać, jak również czytać.

Oferowane szafki posiadają sporo wolnego miejsca, wyposażone są w kółka, dzięki czemu w łatwy sposób można je przemieszczać po sali czy pokoju, posiada również hamulec. W przypadku, gdy chory jest w miarę samodzielny, może ją przysunąć do siebie, może także w łatwy sposób dostosować wysokość stolika do wymaganego poziomu.