Wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych oraz wózków inwalidzkich Warszawa Włochy

Nie tylko Warszawa Włochy

Witamy w naszej wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, specjalizującej się w dostarczaniu najwyższej jakości łóżek rehabilitacyjnych i wózków inwalidzkich na terenie Warszawy. Naszą misją jest zaspokajanie potrzeb osób z ograniczeniami ruchowymi, oferując usługi dostarczania sprzętu do domu w każdym zakątku stolicy, w tym w dzielnicy Włochy.

Nasze wieloletnie doświadczenie w branży rehabilitacyjnej pozwala nam dostarczać sprzęt, który naprawdę odpowiada na potrzeby naszych klientów. Szczególnie troszczymy się o mieszkańców Włoch, dostarczając im sprzęt prosto do domu, aby mogli cieszyć się niezależnością i komfortem życia.

Jesteśmy dumni, że możemy być wsparciem dla naszej społeczności, dostarczając sprzęt rehabilitacyjny, który znacząco poprawia jakość życia naszych klientów. Bez względu na to, czy mieszkasz na Woli, Pradze czy właśnie we Włochach, jesteśmy tu, aby służyć Twoim potrzebom.

OPINIE NA NASZ TEMAT

Weronika NowickaWeronika Nowicka
05:00 16 May 23
Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo życzliwi, pomocni, doradzają, zawsze służą pomocą więc już od razu spodobał mi się ten sklep. Wypożyczyłam u nich wózek inwalidzki dla brata. Jak na razie sprawdza się bardzo dobrze. Polecam
Paweł WowczakPaweł Wowczak
21:20 05 May 23
Płacimy 200 zł miesięcznie za wypożyczenie wózka elektrycznego. Wózek jest naprawdę super jakości i tata bez problemu sobie radzi z jego obsługa. Polecam
Marek jaweckiMarek jawecki
20:20 23 Apr 23
Kupiliśmy dla mojego taty wózek inwalidzki. Mają bardzo dobrą ofertę i rozsądne ceny. Realizacja zamówienia tak samo bardzo szybka więc śmiało polecamy.
Antonina FurmanAntonina Furman
14:49 18 Feb 23
Miejsce do zakupów jest rewelacyjne - szeroki asortyment, uprzejma obsługa, dużo zrozumienia i szacunku dla starszych osób oraz niezwykła cierpliwość. Gorąco polecam!
Marian WąsMarian Wąs
06:10 13 Feb 23
Obsługa w tym miejscu jest bardzo profesjonalna. Pani Katarzyna bardzo się stara, żeby pomóc i doradzić w razie potrzeby. Ceny są zgodne z konkurencją w Warszawie. Ogólnie bardzo polecam to miejsce.
js_loader
Wypożyczalnia sprzętu medycznego

Oferta wypożyczalni

Nasza oferta to szeroki zakres łóżek rehabilitacyjnych i wózków inwalidzkich dostępnych na wynajem. Sprzęt, który oferujemy, jest nowoczesny, wygodny, łatwy w obsłudze i przede wszystkim bezpieczny. Oferujemy usługę dowozu na terenie całego Warszawy, z naciskiem na obszar Włoch.

Oferta owej wypożyczalni jest bardzo szeroka. Można w niej między innymi zetknąć się z takimi elementami jak:

  • łózka rehabilitacyjne
  • wózki inwalidzkie
  • koncentratory tlenu
  • ortezy
  • chodziki, jeździki
  • kule łokciowe

Mamy do czynienia z bardzo dużym zróżnicowaniem oferowanego sprzętu rehabilitacyjnego, mamy do czynienia z bardzo atrakcyjnymi cenami, ale mamy również do czynienia z możliwością dostarczenia danego sprzętu pod wskazany. Klient wypożyczalni tak naprawdę nie musi się o nic martwić, ponieważ również w zakresie doboru właściwego sprzętu rehabilitacyjnego może on liczyć na profesjonalne doradztwo ze strony pracowników owej wypożyczalni. Ta oferta jest kierowana nie tylko do mieszkańców samej dzielnicy Włochy, ale do każdego zainteresowanego również spoza tejże warszawskiej dzielnicy.

Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o naszych usługach, wypożyczyć sprzęt rehabilitacyjny, lub dowiedzieć się, jak możemy pomóc Ci poprawić komfort życia. Czekamy na Ciebie, niezależnie od tego, czy mieszkasz w Warszawie, a szczególnie jeśli Twoim domem są Włochy.

Wynajem sprzętu

VISAMED  Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

DOSTAWA I ODBIÓR SPRZĘTU PRZEZ NASZYCH KIEROWCÓW

 

Kontakt

+48 509 828 519 pn-pt 8:00 - 21:00
+48 515 924 664 pn-pt 8:00 - 21:00
}

Jesteśmy elastyczni czasowo

Ustalamy wygodny czas dostawy

Numer konta:

Wypożyczalnia sprzętu VISAMED WOJCIECH WALCZAK
Za łóżko: 29 1140 2004 0000 3102 7679 4239
Pozostałe: 88 1140 2004 0000 3302 7575 2269