Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego – Warszawa Bródno

Notuje się, iż w dobie współczesnej coraz większą popularnością cieszą się wypożyczalnie sprzętu medycznego. Ponadto rynek owego sprzętu staje się coraz bardziej rozbudowany. Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego zlokalizowana na warszawskim Bródnie jest podmiotem o dosyć ugruntowanej pozycji rynkowej. Mowa jest tutaj o firmie, której oferta jest niemalże idealnie dopasowana do wymagań współczesnych klientów. Przede wszystkim mowa jest tutaj o bardzo szerokim spectrum sprzętowym, o wielu elementach, o różnorodności To jednak nie wszystko, na co należy tutaj zwrócić uwagę. Wypożyczalnia bowiem oferuje również możliwość skorzystania z transportu medycznego oraz możliwość skorzystania z rehabilitanta w domu osoby chorej. Tym samym owa oferta znacząco przewyższa propozycje innych tego rodzaju podmiotów.

OPINIE NA NASZ TEMAT

Weronika NowickaWeronika Nowicka
05:00 16 May 23
Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo życzliwi, pomocni, doradzają, zawsze służą pomocą więc już od razu spodobał mi się ten sklep. Wypożyczyłam u nich wózek inwalidzki dla brata. Jak na razie sprawdza się bardzo dobrze. Polecam
Paweł WowczakPaweł Wowczak
21:20 05 May 23
Płacimy 200 zł miesięcznie za wypożyczenie wózka elektrycznego. Wózek jest naprawdę super jakości i tata bez problemu sobie radzi z jego obsługa. Polecam
Marek jaweckiMarek jawecki
20:20 23 Apr 23
Kupiliśmy dla mojego taty wózek inwalidzki. Mają bardzo dobrą ofertę i rozsądne ceny. Realizacja zamówienia tak samo bardzo szybka więc śmiało polecamy.
Antonina FurmanAntonina Furman
14:49 18 Feb 23
Miejsce do zakupów jest rewelacyjne - szeroki asortyment, uprzejma obsługa, dużo zrozumienia i szacunku dla starszych osób oraz niezwykła cierpliwość. Gorąco polecam!
Marian WąsMarian Wąs
06:10 13 Feb 23
Obsługa w tym miejscu jest bardzo profesjonalna. Pani Katarzyna bardzo się stara, żeby pomóc i doradzić w razie potrzeby. Ceny są zgodne z konkurencją w Warszawie. Ogólnie bardzo polecam to miejsce.
js_loader
Biuro wypożyczalni sprzętu medycznego

Łóżka rehabilitacyjne i nie tylko

Zasadniczo sprzęt rehabilitacyjny, który obecnie cieszy się bardzo dużym powodzeniem to łóżka rehabilitacyjne. Firma oferuje różne modele łóżek w bardzo wielu różnych rozmiarach. Poszczególne modele łóżek rehabilitacyjnych są zróżnicowane pod względem wyposażenia. Oczywiście łóżka rehabilitacyjne to nie jedyny rodzaj sprzętu oferowanego w tym miejscu. Zwrócić należy uwagę również na:

 • koncentratory tlenu
 • stoliki przyłóżkowe
 • podnośniki
 • chodziki, balkoniki
 • kule łokciowe
 • wózki inwalidzkie
 • Transport sprzętu jest w pewnym zakresie bezpłatny, a jeśli chodzi o nieco większe odległości, to opłaty za transport nie są zbyt wygórowane. Ważnym elementem jest fakt, iż nie pobiera się tutaj żadnych opłat za wniesienie danego rodzaju sprzętu rehabilitacyjnego jak również nie pobiera się żadnych kaucji. Poza tym skoro wspomniano o usługach bezpłatnych, to należy także wskazać na darmowej poradzie fizjoterapeutów. Telefon kontaktowy do wypożyczalni jest czynny przez całą dobę i tam też można pozyskać znacznie bardziej rozbudowane i kompleksowe informacje na temat warunków związanych z wypożyczaniem zróżnicowanego sprzętu rehabilitacyjnego.

  Wynajem sprzętu

  VISAMED  Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

  DOSTAWA I ODBIÓR SPRZĘTU PRZEZ NASZYCH KIEROWCÓW

   

  Kontakt

  +48 509 828 519 pn-pt 8:00 - 21:00
  +48 515 924 664 pn-pt 8:00 - 21:00
  }

  Jesteśmy elastyczni czasowo

  Ustalamy wygodny czas dostawy

  Numer konta:

  Wypożyczalnia sprzętu VISAMED WOJCIECH WALCZAK
  Za łóżko: 29 1140 2004 0000 3102 7679 4239
  Pozostałe: 88 1140 2004 0000 3302 7575 2269