Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Targówek

Mimo, że na warszawskim rynku funkcjonuje spora ilość wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego, to jednakże w rzeczywistości dobrze jest korzystać z ofert tych najlepszych, najbardziej się wyróżniających. Podmiot umiejscowiony w warszawskiej dzielnicy Targówek to wypożyczalnia sprzętu medycznego, która posiada przez wiele lat ugruntowaną pozycję na rynku i nie chodzi wyłącznie o rynek lokalny. Główne cechy owej wypożyczalni to szerokość oferty, bardzo dobre warunki dla pacjenta jak również i bardzo korzystne ceny. Każdy z tych elementów jest dla pacjentów bardzo istotny. Wypożyczalnia gwarantuje bardzo wysoką jakość, niezawodność. Potwierdzeniem tego są nie tylko pochlebne opinie klientów, ale również przyznane certyfikaty oraz atesty. Gwarantują one skuteczność rehabilitacji oraz bezpieczeństwo ich stosowania.

OPINIE NA NASZ TEMAT

Weronika NowickaWeronika Nowicka
05:00 16 May 23
Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo życzliwi, pomocni, doradzają, zawsze służą pomocą więc już od razu spodobał mi się ten sklep. Wypożyczyłam u nich wózek inwalidzki dla brata. Jak na razie sprawdza się bardzo dobrze. Polecam
Paweł WowczakPaweł Wowczak
21:20 05 May 23
Płacimy 200 zł miesięcznie za wypożyczenie wózka elektrycznego. Wózek jest naprawdę super jakości i tata bez problemu sobie radzi z jego obsługa. Polecam
Marek jaweckiMarek jawecki
20:20 23 Apr 23
Kupiliśmy dla mojego taty wózek inwalidzki. Mają bardzo dobrą ofertę i rozsądne ceny. Realizacja zamówienia tak samo bardzo szybka więc śmiało polecamy.
Antonina FurmanAntonina Furman
14:49 18 Feb 23
Miejsce do zakupów jest rewelacyjne - szeroki asortyment, uprzejma obsługa, dużo zrozumienia i szacunku dla starszych osób oraz niezwykła cierpliwość. Gorąco polecam!
Marian WąsMarian Wąs
06:10 13 Feb 23
Obsługa w tym miejscu jest bardzo profesjonalna. Pani Katarzyna bardzo się stara, żeby pomóc i doradzić w razie potrzeby. Ceny są zgodne z konkurencją w Warszawie. Ogólnie bardzo polecam to miejsce.
js_loader
Sprzęt rehabilitacyjny do wypożyczenia

Oferta wychodząca przed szereg

W ofercie wypożyczalni pacjent znajdzie bardzo wiele przydatnych elementów. Wśród nich można zwrócić uwagę na:

 • łóżka rehabilitacyjne
 • wózki inwalidzkie
 • koncentratory tlenu
 • podnośniki dla osób chorych
 • balkoniki, chodziki
 • Zasadniczo w tym względzie podmiot ten dysponuje wszelkiego rodzaju sprzętem ułatwiającym rehabilitację oraz opiekę nad osobami chorymi. Oferta jest bardzo szeroka jak również cenowo dostosowana do możliwości klientów. Istotne jest to, że zarówno wniesienie sprzętu do mieszkania jak i jego montaż są bezpłatne. Firma nie pobiera ponadto żadnych kaucji. Poza tym również firma zapewnia bezpłatną poradę fizjoterapeutów, co dla pacjentów także jest bardzo ważne. Poza ofertą sprzętową, warto zwrócić na takie aspekty jak:

 • transport medyczny
 • możliwość przeprowadzenia rehabilitacji w domu chorego
 • Oferta wypożyczalni zlokalizowanej w dzielnicy Targówek jest bardzo szeroka. Warto nadmienić, że nie jest ona skierowana tylko i wyłącznie do mieszkańców tej dzielnicy Warszawy, ale także do innych zainteresowanych. Można także pozyskać więcej istotnych informacji kontaktując się bezpośrednio pod numerem telefonu czynnym całą dobę.

  Wynajem sprzętu

  VISAMED  Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

  DOSTAWA I ODBIÓR SPRZĘTU PRZEZ NASZYCH KIEROWCÓW

   

  Kontakt

  +48 509 828 519 pn-pt 8:00 - 21:00
  +48 515 924 664 pn-pt 8:00 - 21:00
  }

  Jesteśmy elastyczni czasowo

  Ustalamy wygodny czas dostawy

  Numer konta:

  Wypożyczalnia sprzętu VISAMED WOJCIECH WALCZAK
  Za łóżko: 29 1140 2004 0000 3102 7679 4239
  Pozostałe: 88 1140 2004 0000 3302 7575 2269