Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Praga

Warszawa jest miejscem, w którym notuje się spore zapotrzebowanie na sprzęt rehabilitacyjny. Wypożyczalnia umiejscowiona na warszawskiej Pradze jest podmiotem, który tworzony jest przez wykwalifikowany, profesjonalny zespół. Bardzo duże doświadczenie oraz ciągłe dążenie do poprawy jakości świadczonych usług sprawia, że jest to miejsce na miarę oczekiwań współczesnego pacjenta. Wszakże uzyskanie wsparcia w postaci profesjonalnego sprzętu ma kluczowe znaczenie dla zdrowia. Wypożyczalnia prowadzi swoją działalność w zakresie:

 • wypożyczania sprzętu medycznego
 • rehabilitacji osób chorych w ich domach
 • szeroko pojętego transportu medycznego
 • Podmiot bazuje na najlepszym, sprawdzonym, certyfikowanym sprzęcie, który tym samym jest w pełni bezpieczny. Usługa rehabilitanta jak i możliwość transportu chorego do szpitala, przychodni, ośrodka rehabilitacji w towarzystwie ratowników medycznych sprawia, że tym bardziej jest to firma znacząco się wyróżniająca na tle konkurencji.

  OPINIE NA NASZ TEMAT

  Weronika NowickaWeronika Nowicka
  05:00 16 May 23
  Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo życzliwi, pomocni, doradzają, zawsze służą pomocą więc już od razu spodobał mi się ten sklep. Wypożyczyłam u nich wózek inwalidzki dla brata. Jak na razie sprawdza się bardzo dobrze. Polecam
  Paweł WowczakPaweł Wowczak
  21:20 05 May 23
  Płacimy 200 zł miesięcznie za wypożyczenie wózka elektrycznego. Wózek jest naprawdę super jakości i tata bez problemu sobie radzi z jego obsługa. Polecam
  Marek jaweckiMarek jawecki
  20:20 23 Apr 23
  Kupiliśmy dla mojego taty wózek inwalidzki. Mają bardzo dobrą ofertę i rozsądne ceny. Realizacja zamówienia tak samo bardzo szybka więc śmiało polecamy.
  Antonina FurmanAntonina Furman
  14:49 18 Feb 23
  Miejsce do zakupów jest rewelacyjne - szeroki asortyment, uprzejma obsługa, dużo zrozumienia i szacunku dla starszych osób oraz niezwykła cierpliwość. Gorąco polecam!
  Marian WąsMarian Wąs
  06:10 13 Feb 23
  Obsługa w tym miejscu jest bardzo profesjonalna. Pani Katarzyna bardzo się stara, żeby pomóc i doradzić w razie potrzeby. Ceny są zgodne z konkurencją w Warszawie. Ogólnie bardzo polecam to miejsce.
  js_loader

  Z punktu widzenia pacjenta

  Pacjentowi zasadniczo zależy na tym, aby szybciej wrócić do zdrowia lub przynajmniej utrzymać je na określonym poziomie. Wypożyczalnia zapewnia darmowy transport na terenie dzielnicy jak również nie pobiera kaucji. Jednocześnie należy mówić o bardzo atrakcyjnych cenach. Montaż, wniesienie sprzętu jak również porada rehabilitanta są darmowe, na co również należy zwrócić uwagę. Firma funkcjonuje przez całą dobę, co także dla pacjentów jest istotnym i cenionym elementem oferty. Warto zwrócić uwagę na to, że wypożyczalnia dysponuje bardzo nowoczesną i rozbudowaną ofertą. Pacjent znajdzie w niej:

 • łóżka rehabilitacyjne
 • materace piankowe
 • wózki inwalidzkie
 • koncentratory tlenu
 • kule, podpórki, chodziki, ambonki
 • Wypożyczalnia bazuje tylko i wyłącznie na sprzęcie atestowanym. Tym samym jest w stanie zapewnić swoim klientom pełne bezpieczeństwo korzystania ze sprzętu medycznego. Tutaj oczywiście można zaopatrzyć się we wszelkiego rodzaju nowości pojawiające się co rusz w branży medycznej.

  Wynajem sprzętu

  VISAMED  Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

  DOSTAWA I ODBIÓR SPRZĘTU PRZEZ NASZYCH KIEROWCÓW

   

  Kontakt

  +48 509 828 519 pn-pt 8:00 - 21:00
  +48 515 924 664 pn-pt 8:00 - 21:00
  }

  Jesteśmy elastyczni czasowo

  Ustalamy wygodny czas dostawy

  Numer konta:

  Wypożyczalnia sprzętu VISAMED WOJCIECH WALCZAK
  Za łóżko: 29 1140 2004 0000 3102 7679 4239
  Pozostałe: 88 1140 2004 0000 3302 7575 2269