Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego – Warszawa Gocław

Skuteczna rehabilitacja jest elementem, dzięki któremu można znacznie szybciej wyzdrowieć, można poprawić stan swojego zdrowia. Aby jednak owa rehabilitacja była skuteczna, czymś nieodzownym jest stosowanie dobrej jakości sprzętu rehabilitacyjnego. Wypożyczalnia sprzętu medycznego zlokalizowana w warszawskiej dzielnicy Gocław jest miejscem cenionym od wielu lat przez pacjentów. W głównej mierze należy tutaj mówić o dostępności do nowoczesnego, profesjonalnego sprzętu, o bardzo sprawnej obsłudze oraz bardzo korzystnych cenach. Oprócz tego, że firma oferuje bardzo szeroki zakres możliwości wypożyczenia sprzętu medycznego, to równocześnie też istnieje możliwość skorzystania z usługi rehabilitacji w domu pacjenta oraz z możliwości skorzystania z transportu medycznego w towarzystwie ratownika medycznego.

OPINIE NA NASZ TEMAT

Weronika NowickaWeronika Nowicka
05:00 16 May 23
Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo życzliwi, pomocni, doradzają, zawsze służą pomocą więc już od razu spodobał mi się ten sklep. Wypożyczyłam u nich wózek inwalidzki dla brata. Jak na razie sprawdza się bardzo dobrze. Polecam
Paweł WowczakPaweł Wowczak
21:20 05 May 23
Płacimy 200 zł miesięcznie za wypożyczenie wózka elektrycznego. Wózek jest naprawdę super jakości i tata bez problemu sobie radzi z jego obsługa. Polecam
Marek jaweckiMarek jawecki
20:20 23 Apr 23
Kupiliśmy dla mojego taty wózek inwalidzki. Mają bardzo dobrą ofertę i rozsądne ceny. Realizacja zamówienia tak samo bardzo szybka więc śmiało polecamy.
Antonina FurmanAntonina Furman
14:49 18 Feb 23
Miejsce do zakupów jest rewelacyjne - szeroki asortyment, uprzejma obsługa, dużo zrozumienia i szacunku dla starszych osób oraz niezwykła cierpliwość. Gorąco polecam!
Marian WąsMarian Wąs
06:10 13 Feb 23
Obsługa w tym miejscu jest bardzo profesjonalna. Pani Katarzyna bardzo się stara, żeby pomóc i doradzić w razie potrzeby. Ceny są zgodne z konkurencją w Warszawie. Ogólnie bardzo polecam to miejsce.
js_loader
Wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego

Rozbudowana propozycja wypożyczalni

Oczywiście cena jest jednym z kluczowych z punktu widzenia każdego pacjenta elementem. Wypożyczalnia oferuje nie tylko bardzo atrakcyjne ceny związane z wypożyczeniem danego sprzętu, ale ponadto również warto zaznaczyć, iż zarówno montaż i wniesienie sprzętu jest bezpłatne. Podobnie należy powiedzieć w odniesieniu do kaucji, która nie jest pobierana. Cena za wynajem za dany okres oraz cena za transport do domu pacjenta obwarowane są dosyć atrakcyjnymi warunkami cenowymi. Telefon do wypożyczalni jest czynny przez całą dobę, co także dla pacjentów może być istotnym elementem. Jaki sprzęt można tu wypożyczyć? Na ofertę składają się między innymi:

 • wózki inwalidzkie
 • łóżka rehabilitacyjne
 • chodziki, podpórki, baloniki
 • koncentratory tlenu
 • Oferta sprzętowa jest znacznie bardziej rozbudowana, a jeśli chodzi o łóżka rehabilitacyjne, to mamy do czynienia z gwarancją jego dostawy. Oferta wypożyczalni to nie tylko bardzo dobra cena, ale również gwarancja pełnego bezpieczeństwa korzystania z danego rodzaju sprzętu. Gwarantem niezawodności są wszelkiego rodzaju atesty, którymi odznaczają się poszczególne składowe oferty wypożyczalni sprzętu rehabilitacyjnego.

  Wynajem sprzętu

  VISAMED  Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

  DOSTAWA I ODBIÓR SPRZĘTU PRZEZ NASZYCH KIEROWCÓW

   

  Kontakt

  +48 509 828 519 pn-pt 8:00 - 21:00
  +48 515 924 664 pn-pt 8:00 - 21:00
  }

  Jesteśmy elastyczni czasowo

  Ustalamy wygodny czas dostawy

  Numer konta:

  Wypożyczalnia sprzętu VISAMED WOJCIECH WALCZAK
  Za łóżko: 29 1140 2004 0000 3102 7679 4239
  Pozostałe: 88 1140 2004 0000 3302 7575 2269