Wypożyczalnia sprzętu medycznego i rehabilitacyjnego – Grochów

Gdy nadchodzi ból, gdy kogoś spotyka choroba, naturalnie, mimo strachu, człowiek chce jak najszybciej wrócić do zdrowia. Nie zawsze jest to możliwe w stu procentach, ale warto walczyć. Aby dać sobie szansę, często należy korzystać z pomocy profesjonalnego sprzętu medycznego. Wypożyczalnia zlokalizowana na warszawskim Grochowie to idealne miejsce do tego, aby pomóc samemu sobie. Jest to podmiot funkcjonujący tutaj od wielu lat. Tym samym jest to oferta na czasie, oferta najlepsza z możliwych. Oferta obejmuje swoim zakresem nie tylko możliwość wynajmu określonego sprzętu rehabilitacyjnego w dobrej cenie, ale równocześnie też można skorzystać z opcji transportu medycznego oraz z opcji pomocy rehabilitanta w domu pacjenta. Ważne jest to, że zarówno porada fizjoterapeuty, dostawa sprzętu oraz jego montaż w domu pacjenta są bezpłatne.

OPINIE NA NASZ TEMAT

Weronika NowickaWeronika Nowicka
05:00 16 May 23
Obsługa na najwyższym poziomie, bardzo życzliwi, pomocni, doradzają, zawsze służą pomocą więc już od razu spodobał mi się ten sklep. Wypożyczyłam u nich wózek inwalidzki dla brata. Jak na razie sprawdza się bardzo dobrze. Polecam
Paweł WowczakPaweł Wowczak
21:20 05 May 23
Płacimy 200 zł miesięcznie za wypożyczenie wózka elektrycznego. Wózek jest naprawdę super jakości i tata bez problemu sobie radzi z jego obsługa. Polecam
Marek jaweckiMarek jawecki
20:20 23 Apr 23
Kupiliśmy dla mojego taty wózek inwalidzki. Mają bardzo dobrą ofertę i rozsądne ceny. Realizacja zamówienia tak samo bardzo szybka więc śmiało polecamy.
Antonina FurmanAntonina Furman
14:49 18 Feb 23
Miejsce do zakupów jest rewelacyjne - szeroki asortyment, uprzejma obsługa, dużo zrozumienia i szacunku dla starszych osób oraz niezwykła cierpliwość. Gorąco polecam!
Marian WąsMarian Wąs
06:10 13 Feb 23
Obsługa w tym miejscu jest bardzo profesjonalna. Pani Katarzyna bardzo się stara, żeby pomóc i doradzić w razie potrzeby. Ceny są zgodne z konkurencją w Warszawie. Ogólnie bardzo polecam to miejsce.
js_loader

Oferta wypożyczalni

Oferta wypożyczalni obejmuje swoim zakresem bardzo wiele elementów. Do tych najpopularniejszych, na które istnieje bardzo duże zapotrzebowanie należy zaliczyć łóżka rehabilitacyjne. Poza nimi, owa oferta obejmuje:

 • wózki inwalidzkie – zwykłe, sportowe, dziecięce
 • chodziki, balkoniki
 • koncentratory tlenu
 • ortezy, kule łokciowe
 • wiele innych elementów wchodzących w skład sprzętu rehabilitacyjnego
 • Wypożyczalnia zapewnia nie tylko najnowocześniejszy i pewny sprzęt, ale równocześnie też zapewnia kompleksową pomoc. Wypożyczalnia funkcjonuje nie tylko na terenie dzielnicy Grochów, ale jej oferta obejmuje także inne okolice. Bardzo duże doświadczenie na rynku, znajomość aktualnych potrzeb klientów, umiejętność wyjścia im na przeciw to elementy, które składają się na coraz bardziej rosnącą popularność tego miejsca. Oferta oczywiście nie pozostaje stała, ale ewoluuje, jest modernizowana. Ma to na celu stałe jej dostosowywanie do aktualnych potrzeb pacjentów, którzy tutaj się zgłaszają. Tym samym na tle konkurencji, owa wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego na pewno znacząco się wyróżnia i warta jest bliższego poznania.

  Wynajem sprzętu

  VISAMED  Ul. Gwiaździsta 77a, 01-651 Warszawa

  DOSTAWA I ODBIÓR SPRZĘTU PRZEZ NASZYCH KIEROWCÓW

   

  Kontakt

  +48 509 828 519 pn-pt 8:00 - 21:00
  +48 515 924 664 pn-pt 8:00 - 21:00
  }

  Jesteśmy elastyczni czasowo

  Ustalamy wygodny czas dostawy

  Numer konta:

  Wypożyczalnia sprzętu VISAMED WOJCIECH WALCZAK
  Za łóżko: 29 1140 2004 0000 3102 7679 4239
  Pozostałe: 88 1140 2004 0000 3302 7575 2269