Dofinansowanie kula

Cena: 65zł
Produkt podlegający refundacji NFZ
Dopłata: 44zł
KOD Refundacji NFZ: P.118.00

Kula łokciowa “OPTI COMFORT”

Dla osób borykających się z problemami ortopedycznymi na pewno niezbędną, ułatwiająca codzienne poruszanie się jest kula OPTI COMFORT. Kula łokciowa o bardzo dużej wytrzymałości. Do tego jest to produkt lekki – waga 465 g, gdyż jest wykonany z aluminium o wysokiej jakości. Kula jest zgodna z wymaganiami normy europejskiej o numerze ISO 11334-1.

Kula ta pozytywnie przeszła testy wytrzymałościowe przy nacisku 130 kg. Została ona zabezpieczona lakierem epoksydowanym. Bardzo łatwo można przystosować jej wysokość do wzrostu każdego użytkownika. Istnieje możliwość wyboru długości od 69 do 99 cm. Kula ma 14 stopni w odległościach co 25 mm). Produkt posiada blokadę, która zwiększa bezpieczeństwo jej użytkowania. Jest ona dostępna w kilku różnych wersjach w zależności od koloru. Można wybrać beżową, białą, czarną, czerwoną, fioletową lub niebieską).

Cechy konstrukcyjne:

Konstrukcja kuli wspiera przedramię i jest w pełni zgodna z budową kuli o nazwie Ergodynamic. Zachowuje opływową i otwartą formę. Poza tym posiada także inne ważne cechy jak:

  • w tylnej części kuli mamy dodatkowe, opływowe zakończenia, które wzmacniają poczucie trwałości oraz solidności,
  • śruba regulacyjna jest niewidoczna, lecz bardzo dobrze zabezpieczona dzięki zamaskowanej obudowie,
  • obudowa szczelna w momencie niekontrolowanego poruszenia przez użytkownika.

Cechy funkcjonalne:

Kula ta posiada także wiele cech funkcjonalnych. Wśród nich na pewno ważna jest opcja jej ustawienia na każdej płaskiej powierzchni. Poza tym można ją również ustawić w taki sposób, aby móc ją oprzeć o krawędź stołu, krzesła czy też innego elementu. Kula daje mocne wsparcie dla przedramienia. Ma dwa otwory, dzięki którym możliwe jest dodanie regulowanego mankietu. Aby nie pominąć żadnego ważnego faktu, dodamy, że istnieje tu możliwość bardzo łatwego doczepienia specjalnego paska na nadgarstek.

  • możliwość ustawiania kuli na dowolnej płaskiej powierzchni
  • możliwość ustawiania kuli opierając o krawędź stołu, krzesła itp., tak jak w przypadku kuli Ergodynamic
  • wsparcie przedramienia ma ma 2 otwory, które umożliwiają dodanie regulowanego mankietu
  • możliwość łatwego doczepienia paska na nadgarstek

Dofinansowanie kuli:

Dokonując zakupu owego produktu, można uzyskać dofinansowanie w ramach NFZ w wysokości 21 złotych. Cena samego produktu to 40 złotych.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22 833 48 32 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie kontakt.  Nasz sklep stacjonarny znajdą Państwo przy ulicy Szajnochy 8 w Warszawie poniżej mapa ułatwiająca dojazd.

Lokalizacja

VISAMED ul. Karola Szajnochy 8 
01-637 Warszawa

Kontakt

509 828 519  8:00 - 21:00

}

Godziny otwarcia

Pon - Piąt  8:00 - 16:00

Numer konta:

Wypożyczalnia sprzętu VISAMED WOJCIECH WALCZAK
29 1140 2004 0000 3102 7679 4239