Dofinansowanie wózek stalowy

Cena: 600zł
Produkt podlegający refundacji NFZ
Dopłata pacjenta: 200zł
KOD Refundacji NFZ: P.127.00

Wózek inwalidzki stalowy ECON 220

Wózek inwalidzki jest elementem, który w wielu sytuacjach może okazać się użytecznym sprzętem. W pewnych sytuacjach jest on wyposażeniem niezbędnym na stałe, ale niekiedy tylko okresowo. Wózek inwalidzki ECON 220 należy do grupy produktów bardzo solidnych. Można powiedzieć, że „wózek jak wózek”, ale w tym przypadku możemy mówić o bardzo szczególnej jakości.

Cechy wózka inwalidzkiego:

Jest to bardzo lekki wózek, a ta cecha na pewno jest jedną z bardziej istotnych. To oczywiście nie jest jedyna zaleta tego sprzętu, na jaką należy zwrócić uwagę. Do pozostałych istotnych elementów należy zaliczyć:

  • wózek ten wykonany jest z wysokiej jakości stali, wyposażony w szybkozłącza, które ułatwiają demontaż kół do transportu.
  • wózek posiada odchylane podłokietniki oraz odczepiane podnóżki, a tym samym jest on mobilny i łatwy w przemieszczaniu się nawet nie dużym samochodem.
  • poza tym wyposażony jest on w poduszkę oraz lane koła pneumatyczne. Dodajmy jeszcze, że ów wózek posiada podwójny krzyżak

Parametry wózka inwalidzkiego:

Przy zakupie wózka inwalidzkiego istotnym elementem jest dostosowanie jego parametrów do określonych wymagań. Tenże model, o którym tutaj mowa odznacza się:

  • maksymalną wagą użytkownika wynoszącą 120 kg,
  • masą własną z podnóżkiem oraz poduszkami wynoszącą 17 kg,
  • siedziskami w dostępnej szerokości wynoszącej 41, 43 lub 46 cm,
  • kolorystyka wózka to dwie opcje – niebieski oraz czarny

Możliwość dofinansowania:

Wózek ten spełnia wymagania ludzi borykających się z różnymi schorzeniami. Można go zakupić korzystając ze stosownego dofinansowania NFZ. Jego cena podstawowa wynosi 600 zł. Jednak właśnie dzięki refundacji Narodowego Funduszu Zdrowia można otrzymać go za darmo, przy uzyskaniu wniosku na zaopatrzenie w wyroby ortopedyczne od lekarza.

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego 22 833 48 32 lub poprzez formularz kontaktowy na stronie kontakt.  Nasz sklep stacjonarny znajdą Państwo przy ulicy Szajnochy 8 w Warszawie poniżej mapa ułatwiająca dojazd.

Lokalizacja

VISAMED ul. Karola Szajnochy 8 
01-637 Warszawa

Kontakt

509 828 519  8:00 - 21:00

}

Godziny otwarcia

Pon - Piąt  8:00 - 16:00

Numer konta:

Wypożyczalnia sprzętu VISAMED WOJCIECH WALCZAK
29 1140 2004 0000 3102 7679 4239