Ponczochy-Rajstopy-Podkolanowki-Przeciwzylakowe

Avicenum 70 – podkolanówki profilaktyczne

Podkolanówki profilaktyczne AVICENUM 70wspomagają i poprawiają krążenie krwi. Działają zapobiegawczo przeciwko powstawaniu żylaków i celulitu. AVICENUM 70 zapobiega okresowym obrzękom, np. podczas dłuższego stania lub siedzenia. Apretura antybakteryjna i przeciwgrzybicza Sanitized Silver zawierająca aktywne jony srebra zapobiega rozmnażaniu się mikroorganizmów.

Avicenum 310 – zdrowotne podkolanówki bawełniane I klasa kompresji

Podkolanówki zdrowotne AVICENUM 310 I klasy kompresji z 60% zawartością bawełny przyczyniają się do utrzymania ścian żylnych, skutecznie poprawiają krążenie krwi i zapobiegają bolesnym obrzękom kończyn dolnych.

Nadają się do codziennego noszenia, do długiego stania i siedzenia. Jednocześnie są one przeznaczone do celów sportowych i podróży.

Głównym powodem  apretury antybakteryjnej i przeciwgrzybiczej Sanitized jest zapobieganie powstawaniu nieprzyjemnych zapachów oraz wytworzenie niezawodnej i wytrzymałej ochrony przed bakteriami.

 

AVICENUM 360 zdrowotne podkolanówki II klasa kompresji 

Zdrowotne podkolanówki (AD) Avicenum 360 należą do zasobów zdrowotnych, które są całkowicie lub częściowo objętych VZP i są niezastąpione metody terapeutyczne. Jest to produkt II. klasy kompresji, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie zastawek żylnych, stabilizuje krążenie krwi i są niezastąpionym elementem terapii uciskowej.

Wykonane z wygodnej mikrofibry, która jest bardzo przyjemna w dotyku i lepiej wchłania pot, nowoczesną dotyk aksamitną i ma dłuższy okres przydatności do spożycia. Owijanie podwójne elastan Lycra zapobiega bezpośredniemu kontaktowi ze skórą i zwiększa komfort. Przeciwbakteryjne odkażone jony srebra srebra działać przed wzrostem drobnoustrojów i powstawania nieprzyjemnych zapachów.

Avicenum 70 – pończochy profilaktyczne z koronką samonośną

Pończochy profilaktyczne z koronką samonośnąAVICENUM 70 wspomagają i poprawiają krążenie krwi. Działają zapobiegawczo przeciwko powstawaniu żylaków i celulitu. AVICENUM 70 zapobiega okresowym obrzękom, np. podczas dłuższego stania lub siedzenia. Apretura antybakteryjna i przeciwgrzybicza Sanitized Silver zawierająca aktywne jony srebra zapobiega rozmnażaniu się mikroorganizmów.

Avicenum 140 – pończochy profilaktyczne z koronką samonośną I klasa

odkolanówki profilaktyczne AVICENUM 140 ze względu na stopień ucisku zaliczane są do I. klasy kompresji. Mają wzmocnioną piętę. AVICENUM 140łagodzą problemy związane z początkami niewydolności żylnej. Zmniejszają uczucie zmęczenia, ociężałości i napięcia nóg oraz obrzęki. Z mikrokapsułek Skintex stopniowo wydziela się wyciąg z grejpfruta, cytryny, mentolu i tymianku.

AVICENUM 360 zdrowotne pończochy samonośne II klasa kompresji

Pończochy uciskowe udo z obręczy (AG) Avicenum 360 należą do zasobów zdrowotnych, które są całkowicie lub częściowo objętych VZP i są niezastąpione metody terapeutyczne. Jest to produkt II. klasy kompresji, który wspomaga prawidłowe funkcjonowanie zastawek żylnych, stabilizuje krążenie krwi i są niezastąpionym elementem terapii uciskowej.

Rajstopy są wykonane z wygodnej mikrofibry, która jest bardzo przyjemna w dotyku i lepiej wchłania pot, nowoczesną dotyk aksamitną i ma dłuższy okres przydatności do spożycia. Owijanie podwójne elastan Lycra zapobiega bezpośredniemu kontaktowi ze skórą i zwiększa komfort. Przeciwbakteryjne odkażone jony srebra srebra działać przed wzrostem drobnoustrojów i powstawania nieprzyjemnych zapachów.

AVICENUM 70 – rajstopy profilaktyczne

Rajstopy profilaktyczne AVICENUM 70 wspomagają i poprawiają krążenie krwi. Działają zapobiegawczo przeciwko powstawaniu żylaków i celulitu. AVICENUM 70 zapobiega okresowym obrzękom, np. podczas dłuższego stania lub siedzenia. Apretura antybakteryjna i przeciwgrzybicza Sanitized Silver zawierająca aktywne jony srebra zapobiega rozmnażaniu się mikroorganizmów.

Avicenum 140 – rajstopy profilaktyczne I klasa kompresji

Rajstopy profilaktyczne AVICENUM 140 ze względu na stopień ucisku zaliczane są do I. klasy kompresji. Mają wzmocnioną piętę. AVICENUM 140 łagodzą problemy związane z początkami niewydolności żylnej. Zmniejszają uczucie zmęczenia, ociężałości i napięcia nóg oraz obrzęki. Z mikrokapsułek Skintex stopniowo wydziela się wyciąg z grejpfruta, cytryny, mentolu i tymianku.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress