Inhalatory oraz Układ Oddechowy

 CompA.I.R™ NE-C801

CompA.I.R™ NE-C801

CompA.I.R™ NE-C801 to lekki i poręczny nebulizator kompresorowy (ok. 270 g). CompA.I.R™ NE-C801 zapewnia bardzo cichą i wygodną pracy przy poziomie hałasu wynoszącym 46 dB. Zestaw nebulizatora CompA.I.R™ (pojemnik na lek) wykorzystuje technologię wirtualnych zaworów V.V.T.

CompA.I.R™ NE-C801KD

CompA.I.R™ NE-C801KD

CompA.I.R™ NE-C801KD to lekki i poręczny nebulizator kompresorowy (ok. 270 g). CompA.I.R™ NE-C801KD zapewnia bardzo cichą i wygodną pracę przy poziomie hałasu wynoszącym 46 dB. Zestaw nebulizatora CompA.I.R™ (pojemnik na lek) wykorzystuje technologię wirtualnych zaworów V.V.T. Model dla dzieci zawiera dwie maskotki, które mogą zostać dołączone do zestawu nebulizatora, oraz maskę dla dzieci i niemowląt.

CompA·I·R Plus

CompA·I·R Plus

Wygodny nebulizator z kompresorem.CompA·I·R Plus łączy krótki czas inhalacji ze skutecznym podawaniem leku. Nebulizator C28P zaprojektowany został z myślą o osobach dorosłych prowadzących aktywny tryb życia. Mocny kompresor nebulizatora CompA•I•R™ zapewnia wszystko, co jest niezbędne do skutecznego podawania leku.

NE-C803-E Nebulizator z kompresorem. Mały i przyjazny w obsłudze.

NE-C803-E Nebulizator z kompresorem. Mały i przyjazny w obsłudze.

Najmniejszy Nebulizator z kompresorem firmy OMRON, zapewnia wygodną terapię przy lekkiej astmie przewlekłym zapaleniu oskrzeli, alergiach i innych chorobach układu oddechowego, doskonały inhalator do użytku domowego. Łatwa i prosta obsługa jednym przyciskiem.

Inhalator NE-C900 CompAIR PRO

Inhalator NE-C900 CompAIR PRO

Nebulizator CompAir NE-C900 Pro zaprojektowany został zgodnie z najwyższymi wymaganiami i gwarantuje doskonałą opiekę medyczną nad pacjentem. Urządzenie zawiera trwały, wysokowydajny kompresor charakteryzujący się dużą szybkością nebulizacji – dzięki której pacjenci otrzymują wyższe dawki leków, gdy najbardziej tego potrzebują – oraz unikalny dwuczęściowy zestaw Smart Structure™ firmy OMRON zapewniający łatwość montażu, demontażu i czyszczenia, a tym samym więcej czasu na bezpośrednią opiekę nad pacjentem. Dla zwiększenia elastyczności zastosowań, elementy mające styczność z ciałem pacjenta wykonane są z PVC lub polipropylenu, co pozwala stosować NE-C900 CompAir Pro w przypadku pacjentów z alergią na lateks.

Inhalator ultradźwiękowy UltraAir NE-U17

Inhalator ultradźwiękowy UltraAir NE-U17

Będąc jednym z najbardziej zaawansowanych urządzeń w nebulizacji ultradźwiękowej, OMRON UltraA•I•R oferuje duże korzyści w leczeniu układu oddechowego. To urządzenie jest przeznaczone do ciężkich przypadków klinicznych i jest w stanie działać nieprzerwanie nawet przez okres do 72 godzin. Działa zupełnie cicho i oferuje zaawansowane kontroli wyjściowych. Podświetlenie wyświetlacza i łatwe do odczytania wskaźniki czynią z tego urządzenia niezwykle proste w użyciu.

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress