Bunito Duo

BUNITO DUO – APARAT KORYGUJĄCY HALLUKSY

Opis produktu:
Kolor:
beżowy
rozmiary:
S-34-38
L-39-43

Czym są haluksy?

Haluksy stanowią dotkliwy problem nie tylko natury estetycznej ale i medycznej. Bywają bolesne, są przeszkodą w doborze obuwia a w stopniu ciężkim mogą wręcz uniemożliwić chodzenie.

Haluksy zdecydowanie częściej występują u kobiet, choć mitem jest że tworzą się w wyniku noszenia butów na wysokim obcasie. Schorzenie ma bowiem silne podłoże genetyczne.

Jak działa aparat Bunito Duo?

Naprzeciw oczekiwaniom milionów kobiet na całym świecie wyszła firma BUNIONJOY projektując rewolucyjny aparat do korekty schorzenia typu hallux valgus.

Dwuzawiasowa konstrukcja szyny Bunito Duo umożliwia ruch stawu, przez co możliwa jest korekta ustawienia palca podczas chodu. Aparat Bunito Duo można stosować w lekkim i średnim stopniu zaawansowania zmian oraz w rehabilitacji pooperacyjnej.

Najlepszy efekt terapeutyczny uzyskuje się podczas stosowania aparatu podczas chodu. Należy stosować aparat od 4 do 6 godzin w ciągu dnia. Można stosować również w nocy.

Zrzut_ekranu_2016_01_12_09_28_07

Budowa aparatu Bunito

OPASKA NA PALUCH
Koryguje ustawienie palucha odciągając go od pozostałych palców i ustawiając go w prawidłowej pozycji.

INTELIGENTNY PRZEGUB
Konstrukcja zawiasowa umożliwia ruch w stawie, dzięki czemu w aparacie można chodzić; szyna Bunito ma konstrukcję jednozawiasową, szyna Bunito Duo ma konstrukcję dwuzawiasową.

SILIKONOWA WKŁADKA
Łagodzi dolegliwości bólowe i dodatkowo można ją schładzać i stosować pomocniczo w redukcji stanu zapalnego w obrębie stawu.

OPASKA NA ŚRÓDSTOPIE
Zbliża kości śródstopia zmniejszając płaskostopie poprzeczne; przywraca właściwą funkcję mięśnia zginacza długiego palucha.

duo_bz_bz

Co czyni  

qqq                                                                                Wyjątkowym

 

cart_inf_0_1można używać przez całą dobę

 

cart_inf_1_1

• pasuje do niektórych rodzajów obuwia

cart_inf_2_1uniwersalny dla prawej i lewej stopy

cart_inf_3_1• łatwy do utrzynania w czystości

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress